Nahrávací studio s konferenčním prostorem

Parametry vybavení studia s konferenčním prostorem

Malé nahrávací studio v ateliéru jsem si postavil primárně pro mojí laickou tvorbu, za účelem aby mi sloužilo pro nahrávání akustických hudebních nástrojú, zvukú přírody, mluveného slova, mixování zvukových stop.

Sestava obsahuje 8 kanálový studiový mixpult Soundsation, pasivní mixpult Art SplitMix, 3 kondenzátorové mikrofony(dva tužkového typu značky Presonius a jeden velkomembránový BM- 800 uvnitř akustického paravanu Nowsonic), audio/video záznamník Zoom Q8 sloužící aktuálně jako webkamera k notebooku HP, audio/video záznamník Zoom Q2 připojený k malému usb muxpultu Behringer(slouží jako zvuková karta k notebooku). Na okením parapetu uvnitř mám položené akustické molitany, zatím nemají své místo protože mi jich ještě pár schází na vyrobení přenosné akustickoé stěny (momentálně zajišťují pocit soukromí při práci).

Studiová sluchátka používám značky Superlux a v případě potřeby je střídám s odposlechovými špunty Superlux.

Pasivní Art split mix je aktuálně připojen samostatně k magnetofonu Tesla B100 pro čistší možnost recordingu na cívku(to je pro každého kdo si bude chtít pohrát s čistě analogovým zvukem u cívkového magnetofonu). Magnetofon Tesla Unitra mám čistě pro pouštění záznamu.

Na přítomný starší model tabletu iPad mini se 128Gb pamětí archivuji své nahrávky.

Místo studia je situováno v rohu a sedí se tam při recordingu v křesle, svícení při práci zajišťují stolní lampa + sloupová lampa.

Dále je k dispozici digitální metronom pro případ využití místa nouzově jako zkušebny, ale hru s připojeným kombem kvůli neodostatečné zvukové izolaci povolím pouze do sluchátek.

V místnosti je přítomný též kulatý stůl s židlemi a projektor, proto je tam možné pořádat např. školení Kapacita prostoru je vhodná pro skupiny do max 6 lidí.

Rozměry prostory ještě doplním jakmile je změřím.

 

Objednávejte pronájem prosím přes formulář pod ceníkem